אודות
איך הכול התחיל?
קולרם החלה את דרכה כמעבדה אקוסטית פלסטית לייצור מכשירי שמיעה, אוזניות למכשירי שמיעה ואביזרי עזר נוספים בהתאמה אישית לצורת האוזן.
בהמשך התרחבנו למכוני שמיעה בהם מתבצע אבחון אודיולוגי ושיקום שמיעתי ע"י צוות קלינאים מיומן המתמחה בהתאמת מכשירי שמיעה מהמובילים בעולם .ההתרחבות אפשרה לממש את החזון - לתת פתרון כולל ומקצועי לבעיות שמיעה.
לאורך כל שנות הפעילות של קולרם ניתן דגש מיוחד על מניעה של בעיות שמיעה ע"י מתן פתרונות המגנים על האוזן מרעש מזיק.
בקולרם מבינים היטב מהי שמיעה טובה ותקינה ויודעים להעריך איכות סאונד שמאפשרת למאזין לחוות את המוזיקה בשלמותה.

קולרם music נולדה במטרה לחלוק את התשוקה שלנו למוזיקה עם אחרים ולאפשר להם ליהנות ממנה בצורה טהורה, נוחה ובריאה לשמיעה.
בקולרם music מתמחים ב - In Ear Monitors ובאטמים למוזיקאים בהתאמה אישית למבנה האוזן. בכל קטגוריה קיים מגוון רחב של מוצרים המיועדים לענות בצורה הכי נכונה לצרכים שלך.

קולרם music כאן כדי להציע לך להתנסות בחוויית האזנה כמו שלא הייתה מאמין!

לאחר 10 שנים של ייצור אוזניות בהתאמה אישית וייצור אטמים למוזיקאים עם פילטר מהחברות המובילות בעולם, והתאמה של אוזניות במה לאמנים המובילים בשוק הבידור בישראל .

קולרם מיוזיק גאה להציג את:
 • מותגי הבית שפותח במעבדות קולרם תוך השענות על ניסיון רב שנים ולמידת טעמם המוזיקלי של אמני ישראל ,פיתחנו עבורכם אוזניות IEM מסיליקון ולראשונה בעולם אוזניות IEM מסיליקון עם חיבור ניתק MMCX . ופילטרים לאטמים למוזיקה בהנחתה לינארית.
  הרמקולים לאוזניות PURE פותחו במיוחד בחברות המבילות בעולם: KNOWLES ן SONION . צירופן של הדגמים והחיווט נעשה בישראל במעבדות קולרם.
  הכבלים לאוזניות פותחו במיוחד לאוזניית הסיליקון של PURE בחברת Plastic one שיושבת בארצות הברית.
  כול הייצור של המולד(המעטפת החיצונית) נעשית בטכנולוגיית 3D עם פיתוח מיוחד של מעבדות קולרם לקפסולת הרמקולים וזאת לשמירת לאורך זמן וחיבורם לכבל MMCX ,והודות לפיתוח PURE היא אוזנית IEM הראשונה שמיוצרת עם כבל ניתק דגם MMCX.
  הסיליקון מיובא מחברת DREVE ו EGER הגרמנית , הסיליקון הוא אנטי אלרגני וייחודי לשימוש באיבר רגיש כול כך כמו האוזן.
  טכנולוגיית 3D-  שימוש בסורק 3D ומדפסת 3D כדי להגיע לדיוק המרבי ולגימור מושלם. הייצור נעשה במעבדת קולרם בישראל. 
  לקולרם music יש שיתוף פעולה רב שנים עם חברת WESTONE מארצות הברית המתמחה באוזניות אוניברסליות מקצועיות ואוזניות IEM מאקרילי .
 • שיתוף הפעולה בין קולרם music ל - WESTONE היה טבעי ביותר והתבסס על חזון משותף לשני החברות לתת חווית מוזיקה אישית ואוניברסלית על הבמה , חדר חזרות או להאזנה חובבנית בבית.


  השילוב המנצח של ההיסטוריה שלנו והניסיון בתחום ייצור אוזניות IEM אנו גאים להציג את המילה האחרונה בעולם אוזניות הבמה המותאמות אישית : PURE