אוזניות לנגניםנגנים ואנשי מקצוע בתחום הסאונד חשופים להשפעתה של מוסיקה בעוצמת הגברה גבוהה על בסיס יומיומי. לא מעט זמרים ואנשים מן התחום מצאו עצמם במהלך הקריירה סובלים קשות מבעיות בריאות באוזניים (צפצופים, טנטון, כאב, שמיעה עמומה, חוסר שיווי משקל ועוד) לרבות פגיעה קשה באיכות השמיעה.
לרוב נגרמת הפגיעה עקב חשיפה שבשגרה לעוצמות סאונד חזקות במיוחד שהאוזן אינה יכולה להתמודד עמם. חשבו על מתופפים למשל המתאמנים שעות בכל יום, הנקישות של המקלות על גבי התופים חזקות במיוחד, האוזן ללא ספק סובלת מכך ולאחר תקופה מסויימת נותנת את אותותיה.
הפתרון הטוב ביותר להפחתה משמעותית בפגיעה ולהגנה על האוזן הוא שימוש באוזניות לנגנים.אוזניות מוניטור מקצועיות בעלות דרייברים איכותיים המעבירים את הצלילים לאוזן באיכות בלתי מתפשרת ועם זאת מתפקדות כאטם המבודד את האוזן מהסביבה החיצונית. הבידוד האקוסטי שיוצרות האוזניות מביא לכך שמצד אחד האוזן מוגנת מההגברה על הבמה ומצד שני גם אינה סובלת מעוצמות סאונד חזקות באוזניה.
הנגנים זוכים לאיכות צליל גבוהה יותר ועם זאת לרמת עוצמה מבוקרת.
דגמי אוזניות לנגנים (In Ear Monitors) מבית קולרם music
חברת קולרם music  גאה להיות הראשונה להביא ארצה אוזניות IEM  בהתאמה אישית בשיתוף פעולה עם חברת ACSהבריטית.
קולרם music  מציעה לנגנים לתפור לעצמם אוזניות בהתאמה אישית כמו שתופרים חליפה אצל חייט. לא רק שהאוזנייה בנויה לפי צורת האוזן של הנגן הוא יכול לבחור את הצבע שלה, את כמות הדרייברים באוזניה ואף להוסיף ראשי תיבות של שמו.
האוזניות לנגנים ממוקמות בתוך תעלת האוזן. הייחוד באוזניות IEMשלacs הוא שהן מיוצרות מחומר סיליקוני ולכן מתיישבות בגמישות ובנוחות מרבית בתעלה וחוסמות כל רעש חיצוני ע"י הנחתה ממוצעת של 26-27 דציבל. החומר הסיליקוני בעל תכונות של גמישות ונע עם האוזן בעת ביצוע תנועות עם הפה והראש, כך שההגנה נשמרת לאורך כל הדרך מבלי שיפתחו חריצים לבריחה/ כניסה של צלילים.
כל דגמי האוזניות לנגנים (In Ear Monitors)מעניקים תגובה מדויקת לכל קשת הצלילים בטווח צליל רחב ביותר של Hz - 20KHz16.
כתוצאה משימוש באוזניות לנגנים מקבל המשתמש חווית האזנה מקצועית עם צליל מפורט ונקי, כך שהנגן מתנתק מהפרעות חיצוניות ויכול להתרכז ביצירה.
קולרם music
חברת קולרם עשתה את  צעדיה הראשונים בתחום כמעבדה אקוסטית פלסטית לייצור מכשירי שמיעה, אוזניות למכשירי שמיעה ואביזרי עזר נוספים בהתאמה אישית לצורת האוזן. עם השנים שחלפו והתרחבות המותג פתחנו לרשות בעלי קשיי השמיעה מכוני שמיעה מקצועיים בהם מתבצע אבחון אודיולוגי, שיקום שמיעתי והתאמת מכשירי שמיעה מהמובילים בעולם שלחברתbernafon השוויצרית.
בקולרם מבינים היטב מהי שמיעה טובה ותקינה ויודעים להעריך איכות סאונד שמאפשרת למאזין לחוות את המוזיקה בשלמותה, לכן אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מעולם המוסיקה והסאונד עזרים נלווים ומגוון רחב של מוצרים ייעודיים העונים לצרכים הספציפיים שלהם. כמוכן, בקולרםmusic אנו מתמחים באוזניות- In Ear Monitors ובאטמים למוזיקאים בהתאמה אישית למבנה האוזן.
קולרםmusic הינו יבואן ומשווק בלעדי של מוצרי חברתacs בישראל. מותג בעל מוניטין רחב ברחבי העולם אותו אנו גאים להציג בארץ לקהל אוהבי המוזיקה, כמו שורה ארוכה של אומנים הנהנים ממוצרי acsביניהם: להקתLily Allen, Prodigy, Fat Boy Slim, Pink Floyd, U2 ועוד רבים וטובים.
צרו עמנו קשר ואחד מנציגי החברה ישמח לסייע לכם בכל עניין ובכל שאלה,                     קולרםmusic: 03-6701127