אוזניות לאייפון בשנים האחרונות, מאז פרוץ מהפכת הסמארטפונים לחיינו אנו עדים לשינוי מהותי בהרגלי צריכת המוסיקה של אנשים מכל המינים ומכל הגילאים. הרצון והשאיפה לאיכות מקסימלית מתבטאת בנכונותם של הלקוחות סביב העולם להצטייד בעזרים שונים שתורמים לשיפור איכות החוויה המוסיקלית שלהם ביניהם אוזניות איכותיות, מכשירים תומכי סאונד מקצועי (כמו האייפון למשל) ועוד.
לשדרג את החוויה המוסיקלית עם אוזניות לאייפון באיכות בלתי מתפשרת
מכשיר האייפון שלכם הוא כלי מוסיקלי נהדר. היכולת שלו להכיל אלפי שירים ורצועות מוסיקליות מעצימה את החוויה והופכת אותה לרב גונית. אנשי אפל ששקדו ועמלו על פיתוח סדרת מכשירי האייפון לקחו בחשבון גם את אהבתם של מיליוני הלקוחות למוסיקה ולנוחות שמעניק המכשיר הסלולרי ההופכים אותו מדי יום לשרת המוסיקה מספר אחת בשימוש יומי, אם בנסיעות, טיסות, בתחנת עגינה בבית או בריצה על שפת הים.
בכדי ליהנות מהיכולת והעוצמה של האזנה למוסיקה במכשיר האייפון לא די בכך שהמכשיר עוצמתי, יש צורך באוזניות לאייפון בעלות תכונות איכותיות וחומרי גלם מן השורה הראשונה.
אוזניות לאייפון באיכות כזו ניתן לרכוש דרך חברת קולרם music, חברה המתמחה בייצור אוזניות לאייפון ולסמארטפונים נוספים. כמו כן בקולרם musicמייצרים אוזניות מקצועיות לאנשי סאונד, למוסיקאים ואוהבי המוסיקה.
אוזניות לאייפון באיכות צליל נקי וטהור
מה שהופך את האוזניות לאייפון לחגיגה אמיתית של צלילים מורכבים הוא הרכב החומרים ממנו עשויות האוזניות וההתאמה האישית שלהם אל אוזן הלקוח.
כל דגמי האוזניות לאייפון משלבות בין רכיבי שמע איכותיים לבין תושבת סיליקון המוחדרת לתעלת האוזן בעדינות ומשמשת חיץ בין רעשי החוץ למוסיקה שבאוזנייה. הכבל המעביר את הצליל מהאייפון לאוזנייה מגיע עם ציפוי מונע חיכוך ומכיל סיבים איכותיים וגמישים המעבירים את הצליל באופן נקי. הפין האוניברסאלי של הכבל מתאים לרוב מערכות הסטריאו והנגנים, לאייפון ולטלפונים ניידים אחרים.
 
קולרםmusic
חברת קולרם עשתה את צעדיה הראשונים בתחום כמעבדה אקוסטית פלסטית לייצור מכשירי שמיעה, אוזניות למכשירי שמיעה ואביזרי עזר נוספים בהתאמה אישית לצורת האוזן. עם השנים שחלפו והתרחבות המותג פתחנו לרשות בעלי קשיי השמיעה מכוני שמיעה מקצועיים בהם מתבצע אבחון אודיולוגי, שיקום שמיעתי והתאמת מכשירי שמיעה מהמובילים בעולם של חברת bernafonהשוויצרית.
בקולרם מבינים היטב מהי שמיעה טובה ותקינה ויודעים להעריך איכות סאונד שמאפשרת למאזין לחוות את המוזיקה בשלמותה, לכן אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מעולם  המוסיקה והסאונד עזרים נלווים ומגוון רחב של מוצרים ייעודיים העונים לצרכים הספציפיים שלהם. כמו כן, בקולרםmusic אנו מתמחים ב- In Ear Monitors ובאטמים למוזיקאים בהתאמה אישית למבנה האוזן.
קולרםmusic הינו יבואן ומשווק בלעדי של מוצרי חברת  acsבישראל. מותג בעל מוניטין רחב בעולם אותו אנו גאים להציג בארץ לקהל אוהבי המוזיקה, כמו שורה ארוכה של אומנים הנהני םממוצרי acsביניהם: להקתLily Allen, Prodigy, Fat Boy Slim, Pink Floyd, U2 ועוד רבים וטובים.
צרו עמנו קשר ואחד מנציגי החברה ישמח לסייע לכם בכל עניין ובכל שאלה,
קולרם music  03-6701127