אוזניות מוניטור יש אנשים שהמוסיקה היא לא רק פסקול המלווה את חייהם אלא מרכז היום יום שלהם. אנשים אלו העוסקים במוסיקה כמקצוע כמו אנשי במה, טכנאי סאונד, מוסיקאים, עורכי סאונד, זמרים, נגנים ועוד מודעים אף יותר לדקויות של המוסיקה והחשיבות הרבה שיש לכול גורם בשרשרת הסאונד על הצליל הסופי אותו כולנו נהנים לשמוע.
בחירה באוזניות מוניטור מאפשרת לאנשי המקצוע להתרכז ביצירה, נגינה ושירה ללא דאגה להפרעות  חיצוניות ושיבושים בצליל המועבר לאוזן.
אוזניות המוניטור של קולרם musicמיוצרות בהתאמה אישית למבנה האוזן של המשתמש מחומר סיליקוני אנטי אלרגי. הנוחות שבהתאמה אישית מאפשרת לבלות זמן ממושך עם האוזניות כמעט מבלי לחוש בנוכחותן באוזן.
מבנה אוזניות המוניטור והחומר ממנו הן עשויות מאפשר להגן על השמיעה מחשיפה ארוכת טווח למוסיקה (ולסאונד בכלל) בעוצמה גבוהה. שכן נקודת המוצא של הרפואה כיום היא חד משמעית: חשיפה מסוג זה פוגעת באופן קשה בטיב השמיעה ובבריאות האוזן, לא פעם באופן בלתי הפיך.
אוזניות המוניטור שלנו נבדלות זו מזו בכמות הדרייברים שלהן. הדרייברים מיובאים בלעדית מחברת ACSהבריטית ואילו המעטפת הסיליקונית החיצונית מיוצרת בארץ לפי מידת האוזן.  
הדגם המתקדם ביותר מכיל שלושה דרייברים: דרייבר גדול לתדרי הבס, דרייבר לתדרים הבינוניים ודרייבר לגבוהים. כשכל דרייבר אחראי לטווח תדרים מצומצם יותר איכות הביצועים שלו עולה.
אוזניות המוניטור מאפשרות חווית האזנה מאוד מפורטת בזכות חלוקה הצלילים לדרייברים.
 
 קולרםmusic
חברת קולרם עשתה את צעדיה הראשונים בתחום כמעבדה אקוסטית פלסטית לייצור מכשירי שמיעה, אוזניות למכשירי שמיעה ואביזרי עזר נוספים בהתאמה אישית לצורת האוזן. עם השנים שחלפו והתרחבות המותג פתחנו לרשות בעלי קשיי השמיעה מכוני שמיעה מקצועיים בהם מתבצע אבחון אודיולוגי, שיקום שמיעתי והתאמת מכשירי שמיעה מהמובילים בעולם של חברת bernafonהשוויצרית.
בקולרם מבינים היטב מהי שמיעה טובה ותקינה ויודעים להעריך איכות סאונד שמאפשרת למאזין לחוות את המוזיקה בשלמותה, לכן אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מעולם המוסיקה והסאונד עזרים נלווים ומגוון רחב של מוצרים ייעודיים העונים לצרכים הספציפיים שלהם.
 כמו כן, בקולרםmusic אנו מתמחים בIn Ear Monitors –(אוזניות  מוניטור מקצועיות) ובאטמים למוזיקאים בהתאמה אישית למבנה האוזן.  
קולרםmusic הינו יבואן ומשווק בלעדי של מוצרי חברתacs  בישראל. מותג בעל מוניטין ברחבי העולם אותו אנו גאים להציג בארץ לקהל אוהבי המוזיקה.
שורה ארוכה של אומנים בינלאומיים נהנים ממוצרי   acsביניהם: להקתLily Allen, Prodigy, Fat Boy Slim, Pink Floyd, U2  ועוד רבים וטובים.
צרו עמנו קשר ואחד מנציגי החברה ישמח לסייע לכם בכל עניין ובכל שאלה,
קולרםmusic: 03-6701127