אוזניותהאוזניות שהומצאו ובאו לעולם בראשית שנות העשרים משמשות אותנו מאז ועד היום בהיקף נרחב. בשוק ניתן למצוא מגוון רחב של אוזניות כאשר לכל אחד מן הסוגים והדגמים יתרונות וחסרונות.
ישנן אוזניות פתוחות שנחשבות אטומות באופן חלקי ובכלליות מאפשרות זליגה של סאונד החוצה. סוג אחר של אוזניות הוא אוזניות סגורות (בדומה לאוזניות הראפרים הגדולות) החוסמות את רעשי החוץ באופן טוב יחסי ומעניקות איכות שמע טובה.
ישנן אוזניות כפתור המוחדרות אל האוזן ומוכרות לנו היטב מכיוון שהן האוזניות המסופקות בדרך כלל עם רכישת מכשיר סלולארי או כל מכשיר אודיו נייד. ברוב המקרים  היתרון של אוזניות הכפתור על האוזניות הסגורות הוא בניידות שלהן הנובעת מגודלן הקטן. עם זאת הניידות באה על חשבון איכות הסאונד.
להתפשר או להתמכר, זאת השאלה
הפיתוח האחרון בעולם האוזניות הוא אוזניות מסוג  In Ear Monitors. מדובר באוזניות שלא מתפשרות על איכות הסאונד ועדיין גודלן קטן וקל. אוזניות IEMמוכנסות לתוך תעלת האוזן ובנויות לשבת באופן הדוק בתעלה כך שמבנה האוזן ינוצל לצורך יצירת תיבת תהודה. אוזניות אלו מספקות איטום מהרמות הכי גבוהות שיש.
כראוי למוצר הנמצא בקדמה הטכנולוגית בתחום מסוים אוזניות ה- IEMמובילות לא רק במבנה שלהן אלא גם ברכיבים האלקטרוניים שבליבת האוזנייה כך שאוזניות מסוג זה מספקות צליל איכותי, נקי ומפורט מאוד.
יצרני ה-IEMבעולם מאפשרים ללקוחותיהם אף להתאים את האוזנייה לצורת האוזן שלהם. התאמה אישית זו מתאפשרת ע"י הזמנת אוזניה שהמעטפת החיצונית שלה בנויה לפי צורת האוזן של הצרכן. עד כה סוג כזה של התאמה אישית היה אפשרי רק ע"י שליחת מידות האוזניים ליצרנים בחו"ל.
לראשונה חברת קולרם musicהישראלית מביאה את ההתאמה האישית לישראל ובשיתוף פעולה בלעדי עם חברת ACS  הבריטית מציעה אוזניות IEMלהזמנה ישירה בארץ.     
האם המוסיקה תופסת מקום נכבד בחייכם? האם לאיכות הצליל יש השפעה על החוויה המוסיקלית שלכם? האם אתם אנשי מקצוע בתחום הסאונד הזקוקים לאוזניות מוניטור ברמה הטובה ביותר? אם התשובה לאחת מן השאלות הללו היא כן מוטב שתניחו לאוזניות הפשוטות ותעברו לאוזניות מקצועיות מבית קולרם music, אוזניות מסוג In Ear Monitorsבהתאמה אישית.
In Ear Monitorsשל קולרם music
אוזניות ה- IEMשל קולרםmusic  נבנות בהתאמה אישית לאוזן המשתמש להעצמת אפקט הבידוד האקוסטי ולנוחות מרבית בשימוש ממושך. 
הפלאג נבנה מחומר סיליקוני רך המתחמם מהר לטמפרטורת הגוף כך שבעת השימוש כמעט ואין תחושה של גוף זר בתוך האוזן.
כמו כן סוג החומר וצורתו, המחקה את מבנה האוזן, מאפשר אטימה מקסימאלית של הסביבה החיצונית.
החומר סיליקוני עמיד מאוד לתנאי לחות והזעה מה שחשוב במיוחד למי שמחפש אוזניות לשימוש בזמן פעילות גופנית.
הרכיבים האלקטרוניים מיובאים מחברת ACSהבריטית שעוסקת מזה 20 שנה בייצור ופיתוח אביזרי אודיו לקהל המוסיקאים המקצועי. טכנאי קולרם musicהוכשרו במעבדת ACSומייצרים את האוזניות בארץ כשלוחה של מעבדת ACS.
 
 קולרם music
חברת קולרם עשתה את  צעדיה הראשונים בתחום כמעבדה אקוסטית פלסטית לייצור מכשירי שמיעה, אוזניות למכשירי שמיעה ואביזרי עזר נוספים בהתאמה אישית לצורת האוזן. עם השנים שחלפו והתרחבות המותג פתחנו לרשות בעלי קשיי השמיעה מכוני שמיעה מקצועיים בהם מתבצע אבחון אודיולוגי, שיקום שמיעתי והתאמת מכשירי שמיעה מהמובילים בעולם שלחברתbernafon השוויצרית.
בקולרם מבינים היטב מהי שמיעה טובה ותקינה ויודעים להעריך איכות סאונד שמאפשרת למאזין לחוות את המוזיקה בשלמותה, לכן אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מעולם המוסיקה והסאונד עזרים נלווים ומגוון רחב של מוצרים ייעודיים העונים לצרכים הספציפיים שלהם. כמוכן, בקולרםmusic אנו מתמחים באוזניות- In Ear Monitors ובאטמים למוזיקאים בהתאמה אישית למבנה האוזן.
קולרםmusic הינו יבואן ומשווק בלעדי של מוצרי חברתacs בישראל. מותג בעל מוניטין רחב ברחבי העולם אותו אנו גאים להציג בארץ לקהל אוהבי המוזיקה, כמו שורה ארוכה של אומנים הנהנים ממוצרי acsביניהם: להקתLily Allen, Prodigy, Fat Boy Slim, Pink Floyd, U2 ועוד רבים וטובים.
צרו עמנו קשר ואחד מנציגי החברה ישמח לסייע לכם בכל עניין ובכל שאלה,                     קולרםmusic: 03-6701127