קולרם musicאיך הכול התחיל?
קולרם החלה את דרכה כמעבדה אקוסטית פלסטית לייצור מכשירי שמיעה, אוזניות למכשירי שמיעה ואביזרי עזר נוספים בהתאמה אישית לצורת האוזן.
בהמשך התרחבנו למכוני שמיעה בהם מתבצע אבחון אודיולוגי ושיקום שמיעתי ע"י צוות קלינאים מיומן המתמחה בהתאמת מכשירי שמיעה מהמובילים בעולם .ההתרחבות אפשרה לממש את החזון - לתת פתרון כולל ומקצועי לבעיות שמיעה.
לאורך כל שנות הפעילות של קולרם ניתן דגש מיוחד על מניעה של בעיות שמיעה ע"י מתן פתרונות המגנים על האוזן מרעש מזיק.
בקולרם מבינים היטב מהי שמיעה טובה ותקינה ויודעים להעריך איכות סאונד שמאפשרת למאזין לחוות את המוזיקה בשלמותה.

קולרם music נולדה במטרה לחלוק את התשוקה שלנו למוזיקה עם אחרים ולאפשר להם ליהנות ממנה בצורה טהורה, נוחה ובריאה לשמיעה.
בקולרם music מתמחים ב - In Ear Monitors ובאטמים למוזיקאים בהתאמה אישית למבנה האוזן. בכל קטגוריה קיים מגוון רחב של מוצרים המיועדים לענות בצורה הכי נכונה לצרכים שלך.
 
קולרם music כאן כדי להציע לך להתנסות בחוויית האזנה כמו שלא הייתה מאמין!

לאחר  10 שנים של ייצור אוזניות בהתאמה אישית וייצור אטמים למוזיקאים עם פילטר  מהחברות המובילות בעולם, והתאמה של אוזניות במה לאמנים המובילים בשוק הבידור בישראל .

קולרם מיוזיק גאה להציג את:
                                                
מותגי הבית שפותח במעבדות קולרם תוך השענות על ניסיון רב שנים ולמידת טעמם המוזיקלי של אמני ישראל ,פיתחנו עבורכם אוזניות IEM מסיליקון  ולראשונה בעולם  אוזניות IEM מסיליקון עם חיבור ניתק MMCX . ופילטרים לאטמים למוזיקה בהנחתה לינארית.

הרמקולים  לאוזניות PURE פותחו  במיוחד בחברות המבילות בעולם: KNOWLES ן SONION . צירופן של הדגמים והחיווט נעשה בישראל במעבדות קולרם.
הכבלים לאוזניות  פותחו במיוחד לאוזניית הסילקון של PURE בחברת  Plastic one שיושבת בארצות הברית.
כול הייצור של המולד(המעטפת החיצונית) נעשיית בטכנולוגיית 3D עם פיתוח מיוחד של מעבדות קולרם לקיפסול הרמקולים וזאת לשמירת לאורך זמן וחיבורם לכבל MMCX ,והודות לפיתוח PURE היא אוזננית IEM הראשונה שמיוצרת עם כבל ניתק דגם MMCX.
הסיליקון מיובא מחברת DREVE  ו EGER הגרמנית , הסיליקון הוא אנטי אלרגני וייחודי לשימוש באיבר רגיש כולכך כמו האוזן.

לקולרם music  יש שיתוף פעולה רב שנים  עם חברת WESTONE  מארצות הברית המתמחה באוזניות אוניברסליות מקצועיות ואוזניות IEM מאקריל .

שיתוף הפעולה בין קולרם music ל - WESTONE  היה טבעי ביותר והתבסס על חזון משותף לשני החברות לתת חווית מוזיקה אישית ואונברסלית  על הבמה , חדר חזרות או להאזנה חובבנית בבית.

 
השילוב המנצח של ההיסטוריה שלנו והניסיון בתחום ייצור אוזניות IEM אנו גאים להציג את המילה האחרונה בעולם אוזניות הבמה המותאמות אישית : PURE