In-Ear Monitors מבית ACS


בין אם אתה מופיע על הבמה או מאזין למוזיקה בסלון ביתך המשימה של קולרם music היא לוודא כי איכות הצליל שאתה חווה היא מוחלטת וכי אין צורך בהגברת הווליום לרמות הפוגעות בשמיעה.
הנוחות שלך חשובה לנו לא פחות: ה- In Ear Monitors
של קולרם  music מיוצרים על פי צורת האוזן בדיוק רב, מסיליקון רפואי  אנטי אלרגי ברמת גימור גבוהה. מה שמבטיח כי תוך זמן קצר תשכח בכלל שמשהו יושב לך בתוך האוזן ותרגיש כאילו הצלילים העשירים מגיעים מהאוויר.
 
*מיקום המוניטור בצורה הדוקה בתוך תעלת האוזן ודחיסות החומרים בהם אנו משתמשים לייצורו מאפשרת הגנה על השמיעה מפני רעש חיצוני ע"י הנחתה ממוצעת של 27 - 26 דציבל. נטרול הסביבה הרועשת מאפשר לשמוע את המוזיקה בבהירות ולהתרכז רק בה.
 

*כל דגמי ה- In Ear Monitors  שאנו מציעים מבחינים בצלילים בטווח תדרים רחב ביותר: 16Hz - 20KHz ונותנים תגובה מדויקת מאוד לצלילים הנכללים בו.
 
*הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל- לוודא כי משתמשים בכבל נכון להעברת הצליל לתוך ה- In Ear Monitors לא פחות חשוב מכל אספקט אחר בהם. זו הסיבה שב - acs השקיעו מחשבה בפיתוח כבל שיעמוד בכל הדרישות שיבטיחו חווית שימוש מושלמת. החל מליבת מוליך טובה ביותר, כלה בסיבים עם אשכולות המקנים כוח וגמישות ועד לציפוי החיצוני המקטין את שידור רעש החיכוך לאוזניות.
הפין האוניברסאלי של הכבל מתאים לרוב מערכות הסטריאו והנגנים, ל- iPhone וטלפונים ניידים אחרים.
כמו כן הערכה כוללת מחבר 3.5mm איכותי מצופה זהב המתחבר לקצה הכבל לחיבור למוניטורים ממגוון החברות בשוק.

דגמי ה- In Ear Monitors  נבדלים ביניהם בכמות הדרייברים:  
T3T2T1
הדגם הראשון של ה-  In Ear  Monitorsשל ACS. מכיל דרייבר אחד המספק טווח דינמי מלא של הסאונד ליצירת צליל נקי, פשוט וממוקד. דגם זה יוצר לראשונה בשנת 1999 וכבר יותר מעשור שאוהבי מוזיקה ומוזיקאים מקצועיים נהנים מביצועיו. כמובן שבמהלך שנים אלו הדגם עבר שדרוגים ושיפורים נשנים.ניתן לצרף כבל ניתק.
אחריות שנה על הרכיבים והכבל.
דגם זה מכיל שני דרייברים מה שמשדרג את איכות הצליל המגיעה לאוזן (בהשוואה ל-T3) בגלל שהדרייבר הנוסף מעלה את רגישות התגובה של המוניטור בתדרים השונים ובהתאם גם את הדיוק בפרטים הנמסרים לאוזן.כל אחד מהמתמרים המרכיבים את המערכת האלקטרונית של T2 נבחר בקפידה באופן כזה שיאפשר לספק טווח צלילים מקסימאלי וטהור. ניתן לצרף כבל ניתק.
אחריות שנה על הרכיבים והכבל.
הדגם הכי מתקדם בסדרה זו. הדגם מכיל שלושה דרייברים: האחד לתדרי הבס, השני לתדרי הביניים והאחרון לתדרים הגבוהים. החלוקה הזו מאפשרת ל – T1 להכיל את הדרייבר הכי גדול לבס מבין הדגמים הקיימים יחד עם ההבחנה הכי חדה בין הצלילים בתדרים השונים. כל הדרייברים של ACS נבנים בעבודת יד ונבדקים אחד אחד ע"י מומחי החברה לפני שחרורם לשוק בכדי לוודא שהם מותאמים באופן מושלם להשגת חווית ההאזנה האולטימטיבית. בחירה במוניטור עם שלושה דרייברים תאפשר לך להתענג על צלילים טהורים ועמוקים המובחנים ברמה שלא הכרת.
ניתן לצרף כבל ניתק.
אחריות שנה על רכיבים והכבל.
     
   מחיר: 1200 ש"ח

 
מחיר: 2500 ש"ח

20% הנחה פרטים בפייסבוק קולרם MUSIC
מחיר: 3500 ש"ח

25% הנחה פרטים בפייסבוק
קולרם MUSIC


חדש Encore Studio - T5
אוזניית IN EAR בהתאמה אישית מסיליקון עם 5 דריברים בכול אוזן ... 4 High middle ו רמקול BASS

נתונים טכנים לדגם Encore Studio-T5 :

מספר רמקולים- 5 
כבל- ניתק גירסא עבה או דקה
אורך כבל- 1.8 מטר
טווח תדרים- 20hz-21khz
רגישות- 120.5 db
התנגדות- 85 ohms
חומר- רך מסיליקון,גמיש ניתן לייצר גם מחומר קשיח
אטימות- 33 דציבל בממוצע
אחריות- שנתיים
מחיר: 4500 ש"ח
הנחה לרגל ההשקה 30% ממחיר המחירון               
     

                  
לאחר שבחרת את הדגם המועדף עליך מתוך ה- In Ear Monitors שלנו יש מגוון רחב של אפשרויות עיצוב שעומדות לרשותך:

1. תחילה יש לבחור את החומר ממנו נייצר את האוזנייה עצמה:חומר אקרילי (קשה) אנטי אלרגי  או  חומר סיליקוני רפואי (רך).
חומר סיליקוני מתחמם מהר לטמפרטורת הגוף מה שתורם לתחושה טבעית באוזן. כמו כן החומר הסיליקוני בעל תכונות של גמישות מסוימת ולכן בזמן תנועת הראש והלוע האטימה נשמרת בצורה יעילה יותר. מה שמבטיח שמירה על רמת ההגנה מהרעש לאורך זמן ופחות הפרעות בהאזנה.

2. צבע האוזניה: 
    בסדרה  T-Series אפשר לבחור במגוון רחב של צבעים: