אטמים למוזיקאים- NEO
        NEO
פילטרים                                                                                             שמירה על השמיעה היא ערך עליון בקולרם music                                                                                                                            
אנו באים מתחום המטפל באנשים ששמיעתם נפגעה ויודעים מהי החשיבות בשמירה על השמיעה יותר מכל אחד אחר.
פגיעה בשמיעה מעיקה עוד יותר על מוזיקאים ואנשים שנהנים ממוזיקה באיכות טהורה מאשר על אחרים. אנשים הרגישים לטווח צלילים רחב ומבחינים היטב בהבדלים עדינים בצלילים מרגישים בפגיעה קלה בשמיעה שאחרים לא היו שמים לב אליה.
חשיפה למוזיקה בעוצמות גבוהות פוגעת בשמיעה באופן בלתי הפיך!
אחרי חשיפה למוזיקה בעוצמות גבוהות סביר להניח כי חווית צפצופים באוזניים ו/או תחושת שמיעה עמומה. זו הדרך הטבעית בה הגוף משדר כי הגזמת עם המינון של הסאונד. לא מומלץ להמשיך לחוות תחושות אלו שכן הן מובילות לפגיעה בשמיעה.  
קולרם music  מציע לך לבחור ממגוון רחב של אטמים למוזיקאים בהתאמה אישית, העונים על צרכים שונים בדרך בה הם מנחיתים את הצלילים.
 
 

עיצוב ותכנון עד הפרט האחרון
אטם טוב יושב בצורה הדוקה באוזן ועשוי מחומרים בדחיסות כזו שתנחית את עוצמת הדציבלים הרצויה.
ההגנה שהאטמים של קולרם music מספקים היא אופטימאלית קודם כל בגלל שהם בנויים לפי צורת האוזן שלך כך שהם יושבים בה בצורה מושלמת – מגנים ולא לוחצים. שנית מפני שאנו מאפשרים לך לבחור איך תראה ההנחתה וכיצד הצליל ישתנה, אם בכלל. לבסוף כיוון שאנו משתמשים בחומרים באיכות גבוהה ביותר ועובדים על כל אטם ידנית לקבלת גימור מושלם.
כל דגמי האטמים עשויים מחומר סיליקוני דחוס השומר על גמישות כך שבזמן תנועה של הראש או הלסת הם ינועו יחד עם האוזן מבלי שיפתחו רווחים דרכם הרעש יכול לעבור. כמו כן החומר הסיליקוני והפילטרים עמידים בתנאים קשים כמו חום גבוה ולחות.
האטמים קטנים וקומפקטיים – צורתם נועדה לסגור את תעלת השמע ועם זאת לא לבלוט. הדבר מאפשר אף לבישת קסדה או אוזניות גדולות מעליהם ללא תחושה של אי נוחות.
 
במה שונים אטמים למוזיקאים מאטמים רגילים?
אטמים רגילים בדרך כלל מעוותים את הצלילים כיוון שהם מנחיתים שונה בתדרים השונים מבלי להתחשב יותר מידי במה בא לידי ביטויבכל תדר. לאנשים העובדים במקום רועש כמו מפעל העיוות לא מפריע אבל כשמדברים על מוזיקה המנגינה נשמעת שונה וזה כבר סיפור אחר...
אטמים למוזיקאים באים עם פילטרים שונים השולטים בצורת ההנחתה ועוצמתה כדי לאפשר הגנה על השמיעה תוך כדי שינוי מינימאלי של הצליל המקורי באוזני המאזין.

איך יודעים שהאטם מגן עלי מפני הרעש?
באמצעות ALT מכשיר שמודד שאין זליגה של רעש  דרך האטם, ברגע שהמתקן מוצמד לאטם באוזן של הלקוח נוכל לדעת אם האטם יושב צמוד לתעלה ושאין חשש לזליגת רעש מבחוץ לתוך האוזן יחד עם האטם.

אופן החלפת הפילטרים מאוד פשוטה כך שאפשר לרכוש זוג פילטרים ולהחליף בעצמך.

                            בקולרם music קיימות שתי חברות  של אטמים עם פילטרים נגד רעש השונות באופי ההנחתה שלהן:    

סדרה למוסיקה NEO music
לחץ כאן 
מחיר:  ש"ח